<oembed><version>1.0</version><provider_name>&#x643;&#x627;&#x645;&#x644; &#x64A;&#x644;&#x645;&#x627;&#x632; &#x644;&#x644;&#x633;&#x64A;&#x627;&#x631;&#x627;&#x62A; - &#x642;&#x637;&#x639; &#x63A;&#x64A;&#x627;&#x631; &#x641;&#x648;&#x631;&#x62F; &#x643;&#x627;&#x631;&#x62C;&#x648;</provider_name><provider_url>https://fordcargoparca.com/ar</provider_url><author_name>yilmaz</author_name><author_url>https://fordcargoparca.com/ar/author/yilmaz/</author_url><title>723F-6211-AA2C-N;723F;6211;AA2C;T117408;KOL YATAK:(020);;; - Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="Jghb6OD6OD"&gt;&lt;a href="https://fordcargoparca.com/ar/urunler/723f-6211-aa2c-n723f6211aa2ct117408kol-yatak020/"&gt;723F-6211-AA2C-N;723F;6211;AA2C;T117408;KOL YATAK:(020);;;&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://fordcargoparca.com/ar/urunler/723f-6211-aa2c-n723f6211aa2ct117408kol-yatak020/embed/#?secret=Jghb6OD6OD" width="600" height="338" title="&#x201C;723F-6211-AA2C-N;723F;6211;AA2C;T117408;KOL YATAK:(020);;;&#x201D; &#x2014; Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a" data-secret="Jghb6OD6OD" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;