<oembed><version>1.0</version><provider_name>&#x643;&#x627;&#x645;&#x644; &#x64A;&#x644;&#x645;&#x627;&#x632; &#x644;&#x644;&#x633;&#x64A;&#x627;&#x631;&#x627;&#x62A; - &#x642;&#x637;&#x639; &#x63A;&#x64A;&#x627;&#x631; &#x641;&#x648;&#x631;&#x62F; &#x643;&#x627;&#x631;&#x62C;&#x648;</provider_name><provider_url>https://fordcargoparca.com/ar</provider_url><author_name>yilmaz</author_name><author_url>https://fordcargoparca.com/ar/author/yilmaz/</author_url><title>826F-6051-EAA-N;826F;6051;EAA;T128987;CONTA - SILINDIR KAPAGI;;; - Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="1SSwbDvUMm"&gt;&lt;a href="https://fordcargoparca.com/ar/urunler/826f-6051-eaa-n826f6051eaat128987conta-silindir-kapagi/"&gt;826F-6051-EAA-N;826F;6051;EAA;T128987;CONTA &#x2013; SILINDIR KAPAGI;;;&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://fordcargoparca.com/ar/urunler/826f-6051-eaa-n826f6051eaat128987conta-silindir-kapagi/embed/#?secret=1SSwbDvUMm" width="600" height="338" title="&#x201C;826F-6051-EAA-N;826F;6051;EAA;T128987;CONTA &#x2013; SILINDIR KAPAGI;;;&#x201D; &#x2014; Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a" data-secret="1SSwbDvUMm" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;