<oembed><version>1.0</version><provider_name>Kamil Y&#x131;lmaz Automotive - Ford Cargo Spare Parts</provider_name><provider_url>https://fordcargoparca.com/en</provider_url><author_name>yilmaz</author_name><author_url>https://fordcargoparca.com/en/author/yilmaz/</author_url><title>826F-6051-EAA-N;826F;6051;EAA;T128987;CONTA - SILINDIR KAPAGI;;; - Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="2Z8Zy583yn"&gt;&lt;a href="https://fordcargoparca.com/en/urunler/826f-6051-eaa-n826f6051eaat128987conta-silindir-kapagi/"&gt;826F-6051-EAA-N;826F;6051;EAA;T128987;CONTA &#x2013; SILINDIR KAPAGI;;;&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://fordcargoparca.com/en/urunler/826f-6051-eaa-n826f6051eaat128987conta-silindir-kapagi/embed/#?secret=2Z8Zy583yn" width="600" height="338" title="&#x201C;826F-6051-EAA-N;826F;6051;EAA;T128987;CONTA &#x2013; SILINDIR KAPAGI;;;&#x201D; &#x2014; Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a" data-secret="2Z8Zy583yn" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;