<oembed><version>1.0</version><provider_name>Kamil Y&#x131;lmaz Automotive - Ford Cargo Spare Parts</provider_name><provider_url>https://fordcargoparca.com/en</provider_url><author_name>yilmaz</author_name><author_url>https://fordcargoparca.com/en/author/yilmaz/</author_url><title>826F-6K371-B1C-N;826F;6K371;B1C;T117410;ANA YATAK:(020);;; - Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="2Lip69qWkr"&gt;&lt;a href="https://fordcargoparca.com/en/urunler/826f-6k371-b1c-n826f6k371b1ct117410ana-yatak020/"&gt;826F-6K371-B1C-N;826F;6K371;B1C;T117410;ANA YATAK:(020);;;&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://fordcargoparca.com/en/urunler/826f-6k371-b1c-n826f6k371b1ct117410ana-yatak020/embed/#?secret=2Lip69qWkr" width="600" height="338" title="&#x201C;826F-6K371-B1C-N;826F;6K371;B1C;T117410;ANA YATAK:(020);;;&#x201D; &#x2014; Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a" data-secret="2Lip69qWkr" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;