<oembed><version>1.0</version><provider_name>Kamil Y&#x131;lmaz Automotive - Ford Cargo Spare Parts</provider_name><provider_url>https://fordcargoparca.com/en</provider_url><author_name>yilmaz</author_name><author_url>https://fordcargoparca.com/en/author/yilmaz/</author_url><title>JC46-3600-EE3ZHE-N;JC46;3600;EE3ZHE;T429381;SIMIT?-?DIREKSIYON;;; - Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="vcQCOzgGuk"&gt;&lt;a href="https://fordcargoparca.com/en/urunler/jc46-3600-ee3zhe-njc463600ee3zhet429381simit-direksiyon/"&gt;JC46-3600-EE3ZHE-N;JC46;3600;EE3ZHE;T429381;SIMIT?-?DIREKSIYON;;;&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://fordcargoparca.com/en/urunler/jc46-3600-ee3zhe-njc463600ee3zhet429381simit-direksiyon/embed/#?secret=vcQCOzgGuk" width="600" height="338" title="&#x201C;JC46-3600-EE3ZHE-N;JC46;3600;EE3ZHE;T429381;SIMIT?-?DIREKSIYON;;;&#x201D; &#x2014; Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a" data-secret="vcQCOzgGuk" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;