<oembed><version>1.0</version><provider_name>Kamil Y&#x131;lmaz Automotive - &#x417;&#x430;&#x43F;&#x430;&#x441;&#x43D;&#x44B;&#x435; &#x447;&#x430;&#x441;&#x442;&#x438; Ford Cargo</provider_name><provider_url>https://fordcargoparca.com/ru</provider_url><author_name>yilmaz</author_name><author_url>https://fordcargoparca.com/ru/author/yilmaz/</author_url><title>826F-6529-DAC-N;826F;6529;DAC;6130729;SUPAP TUSU:SOL;;; - Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="F6P1qOao5W"&gt;&lt;a href="https://fordcargoparca.com/ru/urunler/826f-6529-dac-n826f6529dac6130729supap-tususol/"&gt;826F-6529-DAC-N;826F;6529;DAC;6130729;SUPAP TUSU:SOL;;;&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://fordcargoparca.com/ru/urunler/826f-6529-dac-n826f6529dac6130729supap-tususol/embed/#?secret=F6P1qOao5W" width="600" height="338" title="&#xAB;826F-6529-DAC-N;826F;6529;DAC;6130729;SUPAP TUSU:SOL;;;&#xBB; &#x2014; Kamil Y&#x131;lmaz Otomotiv - Ford Cargo Yedek Par&ccedil;a" data-secret="F6P1qOao5W" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;